ZASADY WYNAJMU KAJAKÓW

Odkrywaj z nami piękno pradoliny Wieprza

Dęblin (Masów)

Ul. Wiejska 30

Tel. 781948622

home@kajakamipowieprzu.pl

www.kajakamipowieprzu.pl

 

 

1. Pełnoletnia osoba wynajmująca kajaki podpisuje nad rzeką KARTĘ WYNAJMU zawierającą dane Wynajmującego, informację o rodzaju i liczbie powierzanego sprzętu oraz klauzulę: „Kajakamipowieprzu.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za bezpieczeństwo Wynajmującego. Wynajmujący ponosi pełną odpowiedzialność za wynajęty sprzęt i sposób jego użycia oraz zobowiązuje się pokryć straty związane z jego zgubieniem bądź zniszczeniem. Wynajęty sprzęt przez cały okres wynajmu pozostaje własnością Kajakamipowieprzu.pl".

 

2. Kajaki wynajmujemy według cen podanych na stronie. Finalny koszt zależy od ilości sprzętu, liczby dni i odległości od bazy. Kajaki wynajmujemy w systemie godzinnym bądź dziennym.

 

- Minimalnym okresem wynajmu jest jedna godzina

 

- Wynajem na dzień/dni od rana do wieczora, przykłady:

  • czterogodzinny wynajem traktujemy jak jeden dzień,

  • kajaki dostarczone klientowi o 14.00 i zabrane kolejnego dnia o 13.00 to kajaki wynajęte na dwa dni,

  • jeśli dostarczamy kajaki dzień przed wypłynięciem, wieczorem, to oczywiście za ten dzień nie pobieramy opłaty.

 

3. Warunkiem rezerwacji jest wpłacenie zaliczki. Kwota zaliczki nie przekracza 30% szacowanych kosztów, prośba o nią jest wysyłana w mailu potwierdzającym rezerwację.

 

Sugerujemy wcześniej zebrać od znajomych pieniądze, gdyż liczbę zarezerwowanych kajaków i dni uważamy za wiążącą dla obu stron, tzn. jeśli zarezerwowałeś 6 kajaków w lipcu na sobotę i niedzielę płacisz za 6 kajaków na dwa dni. Sezon jest krótki i nie możemy sobie pozwolić na pochopne blokowanie sprzętu, zwłaszcza w wakacyjne weekendy, kiedy chętnych jest dużo więcej niż możemy obsłużyć. Prosimy o roztropną rezerwację.

 

4. Rezerwując kajaki ustalamy telefonicznie i mailowo wszystkie szczegóły: liczbę dni, ilość kajaków, planowaną trasę, miejsce i godzinę podstawienia sprzętu, parking, dodatkowy sprzęt, liczbę małych kamizelek dla dzieci. W dzień spływu na niektóre zmiany we wcześniejszych ustaleniach może być już za późno. Ustalenia dokonywane są tylko z jedną osobą reprezentującą grupę.

 

5. Sprzęt powinien zostać zwrócony wyklarowany, w stanie umożliwiającym jego natychmiastowe wypożyczenie. Nie pobieramy kaucji, nie stosujemy dodatkowych opłat za klarowanie. Liczymy na przestrzeganie dobrych, wodniackich zwyczajów.

 

6. Obsługujemy wiele grup na różnych odcinkach, godziny umawiamy tak, by nikt na nas nie czekał, dlatego bardzo prosimy o punktualność. Kajaki dostarczamy w umówione miejsce o ustalonej godzinie. Miejsca i godziny odbioru kajaków najczęściej nie da się precyzyjnie zaplanować. Wtedy nasi kierowcy czekają na Państwa sygnał telefoniczny.

 

7. Oferujemy bezpłatny parking na naszej bazie kajakowej w Dęblinie. Na miejsce rozpoczęcia spływu zabieramy samych kierowców, pozostałe osoby czekają w miejscu rozpoczęcia spływu. Kierowców zabieramy po spływie razem z kajakami. Odwiezienie kierowców nie generuje dodatkowych kosztów o ile parking znajduje się na trasie powrotnej do bazy. Zawsze staramy się doradzić najwygodniejsze i najtańsze rozwiązanie.

 

8. W przypadku wynajmu kajaków nie występujemy w roli „organizatora spływu”, co oznacza między innymi, że nie zapewniamy instruktorów i ubezpieczenia. Za właściwy przebieg spływu (w tym m.in. dobór osad, ustalenie szyku płynięcia, dbanie o bezpieczeństwo, zachowanie trzeźwości, zakładanie kamizelek asekuracyjnych) odpowiada Wynajmujący.

ZASADY WYNAJMU »

SPRZĘT »

CENNIK »

TRANSPORT »

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ »

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ »

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ »

   KOŚMIN - DĘBLIN

 

   

                                18,5 KM

 

 

   WYPOŻYCZALNIA

   KAJAKÓW

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ »

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ »

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ »

ZASADY WYNAJMU »

SPRZĘT »

CENNIK »

TRANSPORT »

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ »

JEDNODNIOWE  »

WYŚLIJ
WYŚLIJ
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

   LESZKOWICE -

   WOLA SKROMOWSKA

 

                             18,5 KM

 

 

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ »

ROKITNO - SERNIKI »

                                                                           8 KM

   JEZIORZANY -

                   BARANÓW

 

                             16,5 KM

 

 

   SZCZEKARKÓW -

                  LESZKOWICE

 

                          12 KM

 

 

   BARANÓW - KOŚMIN

 

  20,5 KM

 

 

WOLA SKROMOWSKA - JEZIORZANY » 

                                                                         17 KM

WYPOŻYCZALNIA

DOJAZD

BĄDŹMY W KONTAKCIE

Created by Leos 2017

leos.wawa@gmail.com

Partnerzy: